مؤسسه فرهنگی آموزشی هفت آسمان پرسش Haft Aseman Porsesh Institute

چشم انداز پرسش

پرورش نسلی مستقل، متفکر و با سلامت روان است.پرسش با کودکانش بزرگ می شود،

با نظرات موافق و مخالف، کامل و کامل تر می شود،به مقاطع بالاتر وارد می شود و روش آموزشی اش را گسترش و توسعه می دهد.

کسب مقام در مسابقات طناب‌زنی

هرکدام در کاری و رشته‌ای خودی نشان می‌دهند. یکی خوب می‌دود، یکی خوب می‌نویسد، یکی مسائل ریاضی را به چشم بر هم زدنی حل می‌کند، یکی در رنگ‌آمیزی حرف ندارد و ...
اصلاً دنیا هم با همین تفاوت‌ها قشنگ است و ما به دنبال هر بهانه‌ای هستیم تا طعم این تفاوت‌ها را به بچه‌ها بچشانیم، دنبال هر فرصتی هستیم تا زمینه‌ای برای نمایش و بروز همین استعدادها و توانایی‌ها پیدا کنیم.
این بار پسرانمان در رشته‌ی طناب‌زنی توانایی خود را محک زدند و برای رسیدن به هدف خود، انرژی و جسارت خرج کردند.
این تلاش فرزندانمان را قدر می‌دانیم و پشتکار و خستگی‌ناپذیری در دستیابی به همه‌ی اهدافشان را برایشان آرزو داریم.

اسامی دانش‌آموزان عزیزمان که امروز در مسابقات طناب‌زنی شرکت کردند:
ارشیا دهقانی: کسب مقام اول طناب زنی در بین دانش‌آموزان کلاس ششم ناحیه ۳

امیرعلی وهابی: کسب مقام دوم طناب زنی در بین دانش‌آموزان کلاس ششم ناحیه ۳

کسرا قزوینی‌زاده: کسب مقام اول طناب زنی در بین دانش‌آموزان کلاس پنجم ناحیه ۳

آریا خدادوستان: کسب مقام سوم طناب زنی در بین دانش‌آموزان کلاس چهارم ناحیه ۳

آرمین امامی‌پناه: کسب مقام اول طناب زنی در بین دانش‌آموزان کلاس سوم ناحیه۳

امیرپارسا رحیمی: کسب مقام اول طناب زنی دربین دانش‌آموزان کلاس دوم ناحیه ۳

فراز معتمدی(کلاس اول):کسب مقام دوم طناب زنی دربین دانش‌آموزان کلاس دوم ناحیه ۳

   

       

طرح کارکردن دانش آموزان کلاس ششم تا هشتم

والدین همیشه همراه پرسش
با توجه به طرح کارکردن دانش آموزان کلاس ششم تا هشتم در مشاغل والدین پرسش که سال گذشته نیز اجرا شد و تاثیر مطلوبی بر دانش اموزانمان داشت، خواهشمنداست در صورت امکان حضور و کارکردن بچه ها در شغل شما وجود دارد، اعلام فرمایید، گفتنی است هر دانش اموز یک هفته در یک شغل کار می کند و در صورت رضایت کارفرما، مبلغ 20 هزار تومان حقوق دریافت می کند لذا والدینی که در این زمینه همکاری می کنند بایستی 8 هفته، از تیر تا انتهای مرداد را بدین منظور اختصاص دهند، همچنین تعداد قابل پذیرش برای آن شغل در هرهفته نیز از سوی شما اعلام می شود، خواهشمند است در این خصوص ما را یاری نمایید و با مدارس فرزندتان تماس گرفته و اعلام امادگی فرمایید. با سپاس

ثبت سفارش کتاب های درسی مقطع ابتدایی

والدین گرامی لطفا برای ثبت سفارش کتاب های درسی مقطع ابتدایی به صورت انفرادی از 15 اردیبهشت 97 تا 15 خرداد 97 از طریق سامانه www.irtextbook.ir و یا www.irtextbook.com اقدام فرمایید.
طریقه : با وارد کردن کد ملی ، شماره شش رقمی سریال شناسنامه دانش آموز و با زدن شماره ی کارت عابر بانک و رمز دوم ، پایه سفارش به صورت اتوماتیک تعیین می شود.این ثبت کتاب برای بچه های پایه اولی که در سال تحصیلی جدید به پایه دوم می روند تا بچه های پنجمی که به پایه ششم می روند انجام پذیر می باشد .( پایه اول جدیدالورود از 97/4/23 تا 97/6/20 باید ثبت سفارش کنند و پایه ششم که به پایه هفتم می روند باید از کتابفروشی ها تهیه کنند) .
بعد از ثبت نام لطفا شماره پیگیری خود را حتما به مدرسه تحویل دهید.

با پرسش های جنسی کودکان چه باید کرد؟

 با پرسش های جنسی کودکان چه باید کرد؟
 پیش از هرچیز (چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید) باید بپذیریم که کودکان در مورد مسایل جنسی پرسش های مهمی از بزرگ ترهای خود دارند و باز چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید ما موظف هستیم کودکان را در پاسخ گویی به پرسش های شان کمک کنیم.

ادامه مطلب...

نکاتی در مورد ویتامین دی و کمبود آهن

نکاتی در مورد ویتامین دی
ویتامین دی برای جذب بهتر کلسیم و فسفر در بدن لازم است و کمبود این ویتامین خطر ابتلا به پوکی استخوان را به همراه دارد.
این ویتامین به ویتامین آفتاب هم شهرت دارد، زیرا در اثر تابش نور خورشید در پوست افراد ساخته می‌شود.
این ویتامین در جذب کلسیم، حفظ سلامت استخوانها و پیشگیری از پوکی استخوان دارد،.

ادامه مطلب...

اگر کودک حرف زشتی از دهانش درآمد چه رفتاری با او داشته باشید اگر کودک حرف زشتی از دهانش درآمد چه رفتاری با او داشته باشید
 فرزند شما به تازگی از الفاظی استفاده می کند که چندان مناسب نیست. برای اولین بار که حرف زشتی از دهانش درآمد چه رفتاری با او داشتید؟ در عین متعجب بودن از لحن کودکانه او خنده تان گرفت یا تنبیهش کردید؟ گرچه فرزندتان منظوری از بیان الفاظ نامناسب ندارد اما به هر حال هر والدی ترجیح می دهد فرزندش مودبانه برخورد کند.

ادامه مطلب...

آموزش احساسات به کودکان

 آموزش احساسات به کودکان، شناخت بهتر خود
 
روحیات کودکان برخلاف تصور بسیاری افراد، پیچیدگی‌های خاص خود ‌را  دارد. گاهی اوقات کودک درباره چیزی صحبت می‌کند، ولی هدفش ‌چیز  دیگری است.

 

ادامه مطلب...

بهداشت روان وخانواده

 بهداشت روان وخانواده

 یکی از عوامل مؤثر در  شکل گیری  رفتار فرد ، خانواده است . فضای خانه ، نخستین و بادوام ترین عاملی است که ، در رشد شخصیت افراد تأ ثیر می گذارد . به گونه ای که می توان گفت پدرومادر نیرومندترین آموزگار افراد در زندگی هستند. آموزش خانوادگی پایدارترین آموزش و محیط خانه مهمترین آموزشگاه برای هر فرد می باشد .

ادامه مطلب...

راهکار مشق ننوشتن کودکان

 راهکار مشق ننوشتن کودکان
 هنگامی که فرزند شما ناتوانی خود در حل مسائل ریاضی را ابراز می کند یا می گوید نمی تواند بدون کمک شما از پس نوشته کلمه ای  سخت و دشوار برآید، زود تسلیم خواسته او نشوید.
 در ادامه راهکارهایی در این رابطه بخوانید...

ادامه مطلب...

اضطراب جدایی در کودکان

 اضطراب جدایی در کودکان
 شاید‌ برای شمایی که مستقل و نترس هستید‌، د‌اشتن فرزند‌ی که از  ریسمان سیاه و سفید‌ ‌می‌ترسد‌ و از کنار شما تکان نمی‌خورد‌، عجیب  باشد‌.اما بهتر است کمی د‌ر باورهای‌تان تجد‌ید‌نظر کنید‌ و بپذیرید‌ که  رفتارهای کود‌ک‌تان تنها تحت تاثیر ارثی نیست که از شما و پد‌رش گرفته  است. فرزند‌ شما بیشتر از آنکه از ژن‌ها زند‌گی کرد‌ن را یاد‌ بگیرد‌، تحت تاثیر  رفتارهایی که د‌ر طول روز انجام می‌د‌هید‌، قرار می‌گیرد‌.اگر مد‌ام د‌ر معرض د‌عواهای زن و شوهری شما باشد‌، جد‌ایی برایش به یک کابوس همیشگی تبد‌یل ‌می‌شود‌ و اگر مد‌ام مثل یک گروهبان مراقبش باشید‌ و به او بچسبید‌، د‌ل کند‌ن از شما برایش سخت‌ترین کار د‌نیا ‌می‌شود‌.

ادامه مطلب...